۱۰خرداد
۱۳۹۵
0
winner

نفرات برتر سومین دوره مسابقات ذهنی با استفاده از چرتکه

 

گروه سنی ۵ تا ۷ سال

نام و نام خانوادگی استان – شهر مربی امتیاز رتبه
کیان حیدری تهران فریبا محمدی ۹۱ ۱
آوا فرضی گیلان- لنگرود نسترن یعقوبی ۷۸ ۲
فاطمه بابازاده مازندران- ساری خانم جمشیدی ۷۲ ۳

 

گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال

نام و نام خانوادگی استان – شهر مربی امتیاز رتبه
آتنا محمدی تهران آقای میرزایی ۹۲ ۱
ستایش عزیزی البرز- کرج خانم علیمحمدی ۸۲ ۲
سارا مسکینی گیلان- لنگرود به آفرین علیپور ۸۰ ۳

 

 

نفرات برتر مسابقه دیداری

قهرمان قهرمانان

گروه سنی ۵ تا ۷ سال

نام و نام خانوادگی استان – شهر مربی امتیاز
نگار دل آمیز گیلان – لنگرود به آفرین علیپور ۱

 

گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال

نام و نام خانوادگی استان – شهر مربی امتیاز
شیرین قره چایی سمنان – شاهرود مارال فرخی ۱

 

 ۲۰ نفر برتر گروه سنی ۵ تا ۷ سال : 

 

نام نام خانوادگی نام پدر نام مربی استان شهر/شهرستان مناطق تهران
کیان حیدری مجید فریبا محمدی تهران تهران منطقه دو
آوا فرضی اسماعیل نسترن یعقوبی گیلان لنگرود
فاطمه بابازاده جواد جمشیدی مازندران ساري
نگار دل آمیز مجید به آفرین علیپور گیلان لنگرود
ستایش هاشمی جلال خانم خانی البرز كرج
آرزو نصیری محمد رضا خانم علیمحمدی البرز كرج
آراد فختوری علی بنفشه کریمی گیلان بندرانزلي
ملینا میر فلاح مصطفی نسترن یعقوبی گیلان لنگرود
زهرا یعقوبی سیروس سارا سلمان زاده البرز نظرآباد
میترا محمدخانی یعقوب مرجان نوذر تهران تهران منطقه نه
امیر مهدی بهشتی بهمن نسترن یعقوبی گیلان لنگرود
فاطمه نصیرالاسلامی ابراهیم ریحانه محمدی معبود همدان همدان
اران جواهري بهزاد فاطمه صميمي کرمانشاه كرمانشاه
اراد زارع فرامرز فاطمه صميمي کرمانشاه كرمانشاه
هستی دیده بان جعفر سارا سلمان زاده البرز نظرآباد
هستيا قليجي اميرقاسم مريم صميمي کرمانشاه كرمانشاه
ابوالفضل میرزایی نعمت اله نعمت اله میرزایی تهران تهران منطقه دو
ترلان خواجوی محمد رضا جعفری مازندران بهشهر
آتنا تک روستا فتح الله سارا سلمان زاده البرز نظرآباد
الینا حجازی حمیدرضا خانم عزتی تهران تهران منطقه پنج

 

 ۲۰ نفر برتر گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال : 

نام نام خانوادگی نام پدر نام مربی استان شهر/شهرستان مناطق تهران
اتنا محمدی نقی نعمت الله میرزایی تهران تهران منطقه بیست و یک
ستایش عزیزی اصغر خانم علیمحمدی البرز كرج
سارا مسکینی حبیب به آفرین علیپور گیلان لنگرود
آیسان کاظمی علیرضا منصوره خدابنده لو البرز هشتگرد جدید
پارمیس عبدالعظیم پور فراموز نعمت اله میرزایی تهران تهران منطقه دو
عرشیا رشیدیان علی علیبخشی مازندران ساري
اوا کورانی امیر نعمت الله میرزایی تهران تهران منطقه بیست و یک
عسل امینزاده مجید خانم فیروزه مخبریان تهران تهران منطقه دو
مهران تیموری محمود جمشیدی مازندران ساري
شقایق قره چایی علی رضا مارال فرخی سمنان شاهرود
الناز قلی زاده هادی طاهرلو آذربایجان غربی اروميه
صدف نقوی نقوی علیبخشی مازندران ساري
شیرین قره چایی علی رضا مارال فرخی سمنان شاهرود
مرجان رمضان بیک حمید سهرابی تهران تهران منطقه هشت
عرفان مرادی علی به آفرین علیپور گیلان لنگرود
آرتین ظفری علی بنفشه کریمی گیلان رشت
مهنا امین بندر اسماعیل به آفرین علیپور گیلان لنگرود
فاطمه طالبی علیرضا ناهید جعفری گیلان ماسال
محمد متین عامره حمید رضا هاجر برجی مرکزی ساوه
غزل کریمی جعفر بنفشه کریمی گیلان رشت

بدون نظر

پاسخ دادن