۱۸آبان
۱۳۹۵
namad

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

موسسه کودکان هوشمند موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت (مرکز توسعه تجارت الکترونیک) گردید، لازم به ذکر است دریافت گواهینامه اعتماد الکترونیک، پروسه ای زمانبر بوده و مرکز تخصصی موسسه کودکان هوشمند پس از انجام مراحل قانونی طی چند ماه در اردیبهشت سال ۱۳۹۵ موفق به دریافت گواهینامه نماد اعتماد الکترونیکی شد.

۱-نماد اعتماد الکترونیکی به منظور جلب اعتماد کاربران در هنگام مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی است. اعطای این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازمه و تائید شرایط لازم، صورت می پذیرد.
۲-دریافت خدمات از سایت هایی که دارای این نماد هستند برای مشتریان کاملاً امن و بیخطر بوده و مشتریان با اعتماد کامل میتوانند از خدمات سایت های دارای نماد اعتماد استفاده نمایند به همین دلیل سایت هایی که موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی شده اند، توسط نهاد های مربوطه به صورت کامل تأیید شده و کاملاً قابل اعتماد می باشند
۳-این گواهینامه به پاس ارج نهادن به اقدامات مجموعه در راستای اهداف مشتری مداری و رعایت کامل قوانین کشور، استانداردها و اصول تجارت الکترونیک، توسط وزارت صنعت معدن و تجارت به موسسه کودکان هوشمند اهدا شده که این خود نشان دهنده تلاش بی پایان مجموعه ، به منظور ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی به مشتریان عزیز می باشد.

موسسه کودکان هوشمند به جهت اطمینان خاطر شما عزیزان در هنگام ثبت سفارش و پرداخت هزینه آن، اقدام به دریافت نماد الکترونیکی نموده است، همچنین می توانید به منظور مشاهده گواهینامه و اطلاعات آن، بر روی تصویر (نماد اعتماد الکترونیکی) در قسمت فوتر کلیک کنید.